Stainless Steel Brushing Tank Machine
Prominent & Leading Manufacturer from Coimbatore, we offer stainless steel brushing tank machine.
Stainless Steel Brushing Tank Machine
Approx. Price: Rs 14,000 / UnitGet Latest Price Product Details:
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Brand | Jai Maruthi Industries |
| Machine Capacity | 30000 m/day |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 240 V |
| Phase | Single Phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Power | 5 HP |
Jai Maruthi Industries was established in
2010 as
partnership firm. We are leading
manufacturer of
Filling Machine, Industrial Chillers, Jumbo Carbonator and much more.